سه فوتی و مجروح بر اثر تصادف در بزرگراه «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»

شهرداران آنلاین/مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: وقوع تصادف در بزرگراه «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»، سه فوتی و مجروح بر جا گذاشت. به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی افزود: در ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه بیست‌وپنجم خردادماه، از حادثه برخورد یک خودروی «تاکسی پیکان» با تیر چراغ برق در بزرگراه «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»، بعد از کارخانه سیمان مطلع […]

شهرداران آنلاین/مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: وقوع تصادف در بزرگراه «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»، سه فوتی و مجروح بر جا گذاشت.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی افزود: در ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه بیست‌وپنجم خردادماه، از حادثه برخورد یک خودروی «تاکسی پیکان» با تیر چراغ برق در بزرگراه «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»، بعد از کارخانه سیمان مطلع شدیم.
وی ادامه داد: در این حادثه، خودرو با سرعت بسیار زیاد با تیر چراغ برق برخورد کرده بود و احتمال آتش‌سوزی و همچنین احتمال وقوع حادثه‌ ثانویه با توجه به قرار داشتن در مسیر خروجی و پرتردد شهر، وجود داشت.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود: بلافاصله تیم اطفای حریق و امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی از ایستگاه شماره دو به محل حادثه اعزام شدند.
میرزایی بیان کرد: آتش‌نشانان بدون اتلاف وقت، به خروج سرنشینان از بین آهن‌پاره‌های خودروی «پیکان» اقدام کردند که به‌علت شدت بسیار زیاد حادثه، متاسفانه یک نفر از سرنشینان خودرو جان باخت و دو فرد دیگر به‌شدت مجروح شدند.
وی یادآور شد: آتش‌نشانان با انجام اقدامات پیش‌گیرانه از حریق احتمالی خودرو جلوگیری کردند و همچنین جهت جلوگیری از حادثه‌ ثانویه احتمالی، اقدامات ایمنی در محل حادثه انجام شد.