سومین نمایشگاه شهر هوشمند ۳ تا ۵ بهمن در تهران برگزار می شود/ دعوت از شهرداری ها برای مشارکت موثر در این رویداد

سومین نمایشگاه شهر هوشمند از تاریخ ۳ الی ۵ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ با حمایت وزارت کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سایر سازمان ها و نهادها در مرکز نمایشگاه های مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود. به گزارش روابط […]

سومین نمایشگاه شهر هوشمند از تاریخ ۳ الی ۵ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ با حمایت وزارت کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سایر سازمان ها و نهادها در مرکز نمایشگاه های مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،‌ امروزه با توسعه شهرنشینی، جوامع با چالشهای فراوانی برای ایجاد زیر ساخت ها و تامین نیازهای روز افزون ساکنین روبرو شده اند، و همچنین در قرن حاضر وارد عصر دانش و ارتباطات شده ایم و روز به روز فناوری ها و تسهیلاتی که ارتباطات و سایر امور را تسهیل می کنند وارد زندگی مردم می شوند؛ پس می توان از این فناوری ها در جهت کاهش یا حتی حذف مشکلات پیش روی جوامع مختلف استفاده نمود و اینجاست که مفهوم شهرهای هوشمند شکل گرفته که تمام ابعاد زندگی شهری، حمل و نقل، ساخت و ساز، بهداشت و درمان، انرژی، ارتباطات و … را در بر میگیرد.

سومین نمایشگاه شهر هوشمند با توجه به تجربیات بدست آمده از دوره های قبلی با رویکردی نوین در ایجاد تعاملی سازنده و ایجاد همبستگی و هم افزایی ملی و بین المللی و با هدف ارایه دستاوردهای سازمان ها، دستگاه ها، شهرداری ها، بخش خصوصی، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها در محورهای مرتبط با شهر هوشمند و هوشمندسازی برگزار می گردد.

بدون تردید حضور موثر و با برنامه تمامی دست اندرکاران این عرصه از جمله شهرداریها در سومین نمایشگاه شهر هوشمند، تاثیر زیادی در ترویج مباحث این حوزه و آشنایی مدیریت شهری و شهروندان با وظایف و تکالیف خود در این عرصه خواهد داشت.

شهرداریهای کشور به منظورمشارکت در این نمایشگاه و ارائه دستاوردها و توانمندیهای خود می توانند از طرق زیر با دبیرخانه این رویداد تماس بگیرند:

شماره تلفن ۲۲۸۹۳۲۴۲و موبایل ۰۹۹۱۶۳۶۴۴۱۶

Www.smartcityxpo.com
Info@smartcityxpo.com

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RC1-.aspx