شهردار تبریز افتخارآفرینی سجاد هاشمی در ترکیه را تبریگ گفت

شهردار تبریز با صدور پیامی قهرمانی سجاد هاشمی، از کارکنان شهرداری تبریز در مسابقات دو و میدانی بین‌المللی داخل سالن ترکیه را تبریک گفت. به گزارش شهریار، متن پیام عباس رنجبر به شرح زیر است: آقای سجاد هاشمی از ورزشکاران توانمند و خوشنام شهرمان بار دیگر در عرصه بین‌المللی به افتخاری مهم دست یافت و […]

شهردار تبریز با صدور پیامی قهرمانی سجاد هاشمی، از کارکنان شهرداری تبریز در مسابقات دو و میدانی بین‌المللی داخل سالن ترکیه را تبریک گفت.

به گزارش شهریار، متن پیام عباس رنجبر به شرح زیر است:
آقای سجاد هاشمی از ورزشکاران توانمند و خوشنام شهرمان بار دیگر در عرصه بین‌المللی به افتخاری مهم دست یافت و بار دیگر موجبات خوشحالی همشهریان و هم‌وطنانش را فراهم کرد.
توسعه و تقویت ورزش همواره تاکید اعضای محترم شورای اسلامی و مدیران شهری است و بر این باوریم با توجه ویژه به این حوزه، خواهیم توانست علاوه بر ارتقای سلامت فردی شهروندان، از بروز بسیاری از آسیب‌ها جلوگیری کنیم.
در پایان کسب عنوان قهرمانی جدید سجاد هاشمی را به او و خانواده گرامی‌اش و خانواده بزرگ شهرداری و مردم شریف تبریز تبریک گفته و از خداوند متعال برای این ورزشکار کوشا آرزوی سلامتی و توفقیات روزافزون مسئلت می‌نمایم.
عباس رنجبر
شهردار تبریز
سجاد هاشمی غزال تیزپای آذربایجان که این روزها تمرینات خود را زیر نظر شهریار سیه‌جانی در ترکیه دنبال می‌کند، در سومین مسابقه سال جدید میلادی بازهم مدال طلا کسب کرد.
این ورزشکار خوشنام تیم ملی، با ثبت زمان ۴۶ ثانیه و ۹۶صدم ثانیه، تنها ۱صدم با رکورد ملی ایران فاصله داشت.
گفتنی سجاد هاشمی با ثبت این رکورد بازهم رنکینگ اول آسیا را به خود اختصاص داد.
منبع خبر