شهروندان قمی منتظر تحولات بیشتر در فضای سبز باشند/فضای سبز قم در سال‌های آینده دگرگون می‌شود

شهرداران آنلاین/به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد در شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر فضای سبز در قم جایگاه خودش را پیدا کرده و در راستای اجرای طرح‌های مختلف فضای سبز، عدالت شهری موردتوجه است. وی با بیان اینکه در طرح جامع فضای سبز به […]

شهرداران آنلاین/به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد در شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر فضای سبز در قم جایگاه خودش را پیدا کرده و در راستای اجرای طرح‌های مختلف فضای سبز، عدالت شهری موردتوجه است.

وی با بیان اینکه در طرح جامع فضای سبز به برطرف کردن نقاط ضعف پرداخته و نسبت به برطرف کردن آن اقدام می‌کنیم یادآور شد: این اقدامات به‌طوری بوده که در چند سال آینده فضای سبز قم دگرگون می‌شود.

شهردار قم تصریح کرد: توجه به مناطق کمتر برخوردار از اهمیت بالایی در توسعه فضای سبزی شهری برخوردار است و بیش‌ازپیش موردتوجه قرار می‌گیرد.

وی با تأکید بر برنامه‌ریزی به‌منظور حفظ فضای سبز، نگهداری تجهیزات را یک اولویت دانست و افزود: باید طوری اقدامات و فعالیت‌ها را دنبال کنیم که حفاظت از فضای سبز به یک فرهنگ تبدیل شود.