طراحی دریاچه مصنوعی در بوستان کوثر/ بهره‌برداری از بوستان کوثر تا پایان سال

شهرداران آنلاین/عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به آخرین وضعیت احداث بوستان کوثر اظهار داشت: بوستان کوثر به‌عنوان یکی از بوستان‌های واقع در بوستان هزار هکتاری به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد. معاون فنی و عمرانی شهرداری قم موقعیت جغرافیایی این بوستان را موردتوجه قرارداد و افزود: این بوستان در حدفاصل میدان مفید […]

شهرداران آنلاین/عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به آخرین وضعیت احداث بوستان کوثر اظهار داشت: بوستان کوثر به‌عنوان یکی از بوستان‌های واقع در بوستان هزار هکتاری به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم موقعیت جغرافیایی این بوستان را موردتوجه قرارداد و افزود: این بوستان در حدفاصل میدان مفید و بلوار شهید آوینی تا بلوار پاسداران واقع در شهر قدس قرار داشته و با توجه به حفظ توپوگرافی  خاص آن، از طراحی ویژه‌ای برخوردار است.

حلوایی زاده طراحی مسیرهای ویژه دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی با شیب تند را یکی از ویژگی‌های این بوستان دانست و ابراز کرد: طراحی دریاچه مصنوعی در این بوستان با توجه به توپوگرافی خاص آن جذابیت خاصی به بوستان داده است.

وی طراحی سکوهای نشیمن در طول مسیر و ساخت سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه را از دیگر امکانات رفاهی بوستان کوثر عنوان کرد و گفت: این بوستان بااعتباری بالغ‌بر ۲۶ میلیارد تومان و در چند پیمان در حال تکمیل بوده و تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.