طرح هم پیوندی محله هفتون و فریدونشهر به زودی اجرا می‌شود

شهرداران آنلاین/حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به این که در محله هفتون به ویژه کوی امامزاده ابراهیم و خیابان عباس آباد اکثر شهروندان، گرجی زبان و اصالت آنها فریدون شهری است، طرح هم پیوندی محله هفتون و این شهر اجرا خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: در این راستا تفاهمنامه‌ای آماده شده و تا چند […]

شهرداران آنلاین/حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به این که در محله هفتون به ویژه کوی امامزاده ابراهیم و خیابان عباس آباد اکثر شهروندان، گرجی زبان و اصالت آنها فریدون شهری است، طرح هم پیوندی محله هفتون و این شهر اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا تفاهمنامه‌ای آماده شده و تا چند روز آینده با حضور شهردار اصفهان امضا می‌شود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان این که این منطقه دارای ظرفیت‌های بالای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری به دنبال ایجاد عدالت فضایی در این منطقه و دیگر مناطق کمتر برخوردار است و اقداماتی که در سه سال اخیر انجام شده همگی در راستای تأمین عدالت در شهر است.

وی تاکید کرد: اقداماتی که در منطقه ۱۰ انجام شده، آن را به سوی احساس رفع تبعیض پیش برده و عاملی جهت تحقق عدالت بوده است.

شهبازی با اشاره به ساماندهی مسیر ورودی محله راران، گفت: در بودجه سال‌جاری برای ساماندهی مسیر ورودی محله راران برنامه‌ریزی شده و اعتبارات مورد نیاز پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای روکش آسفالت مسیر ورودی محله راران در بودجه امسال اعتبار مورد نیاز در نظر گرفته شده، اما به دلیل زیرسازی نامناسب در مرحله انتخاب پیمانکار هستیم تا آسفالت موجود را جمع‌آوری و زیرسازی مسیر را کامل کنیم تا پس از تعریض آن با همراهی کشاورزان آسفالت مورد نیاز انجام شود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: برای برخورداری شهروندان از امکانات مطلوب در خیابان امامزاده ابراهیم واقع در محله معراج نیز برنامه‌ریزی‌های خوبی شده است به طوری که سال گذشته پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری این خیابان انجام شده و در سال جاری نیز نسبت به واکاری درختان در فصل مناسب اقدام خواهد شد.