ظرفیت پارکینگ‌های شهر به ۱۳۰۰ خودرو افزایش می‌یابد

https://news.isfahan.ir/node/37697 ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ – ۰۸:۰۰ کد محتوا ۳۷۶۹۷ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ – ۰۸:۰۰ بنده خدا: ظرفیت پارکینگ‌های شهر به ۱۳۰۰ خودرو افزایش می‌یابد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل پارکینگ‌های در حال احداث، ظرفیت پارکینگ‌های سطح شهر به یک هزار و ۳۰۰ خودرو خواهد رسید. مسعود بنده خدا در […]

ظرفیت پارکینگ‌های شهر به ۱۳۰۰ خودرو افزایش می‌یابد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل پارکینگ‌های در حال احداث، ظرفیت پارکینگ‌های سطح شهر به یک هزار و ۳۰۰ خودرو خواهد رسید.

مسعود بنده خدا در گفت و گو با خبرنگار ایمنا
، با بیان اینکه در حال حاضر ۴۲ پارکینگ با ۱۲ هزار فضای پارک خودرو در اختیار شهرداری است، اظهار کرد: تمام پارکینگ‌های طبقاتی شهر مجهز به سیستم هوشمند ورود و خروج، دوربین‌های پلاک خوان، آسانسور و سیستم‌های اعلام و اطفای حریق است.

وی با تاکید بر اینکه پارکینگ‌های جدیدالاحداث مجهز به سیستم نشانگر فضای خالی پارکینگ است، افزود: اخیراً در معابر منتهی به پارکینگ‌ها نیز تابلوهای نشانگر وضعیت ظرفیت آنها نصب شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: سالانه برای تکمیل و بهینه‌سازی تجهیزات، زیباسازی و ایمن‌سازی پارکینگ‌های شهر حدود ۱۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از تخلفات و سو استفاده‌های احتمالی، مسئولان تمام پارکینگ‌ها ملزم به ارائه صورتحساب به شهروندان هستند تا اجحافی در حق شهروندان نشود، گفت: در تمام مناطق ۱۵ گانه شهر زمین‌هایی با کاربری پارکینگ وجود دارد که توسط مناطق در حال تملک است.

بنده خدا با ابراز خرسندی از اینکه در سال جاری پارکینگ زیرسطحی اردیبهشت با ۱۰۳ ظرفیت خودرو مورد بهره‌برداری قرار گرفت، اظهار کرد: تا پایان سال‌جاری پارکینگ زیرسطحی توحید با ظرفیت گنجایش ۱۸۰ خودرو و پارکینگ مشارکتی خیابان سنبلستان با ظرفیت ۳۵۰ خودرو تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه پارکینگ لسان الارض در حال احداث است، خاطرنشان کرد: پارکینگ روباز ایستگاه مترو میدان علیخانی نیز با ۱۱۰ واحد پارکینگ به ظرفیت‌های پارک خودرو در شهر اضافه می‌کند.

کد محتوا ۳۷۶۹۷

برچسب ها