عملیات برف‌روبی معابر شهر همزمان با بارش برف در حال انجام است

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: عملیات برف‌روبی و محلول‌پاشی معابر شهر تبریز همزمان با بارش برف در حال انجام است. به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اعلام این مطلب اظهار کرد: همکاران زحمتکش خدمات شهری شهرداری تبریز از شب گذشته در آماده‌باش هستند و […]

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: عملیات برف‌روبی و محلول‌پاشی معابر شهر تبریز همزمان با بارش برف در حال انجام است.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اعلام این مطلب اظهار کرد: همکاران زحمتکش خدمات شهری شهرداری تبریز از شب گذشته در آماده‌باش هستند و در حال حاضر برف‌روبی، محلول‌پاشی و نمک‌پاشی مکانیزه معابر شهر تبریز در جریان است.

قربانیان گفت: در حال حاضر نیروها و تجهیزات زمستانی شهرداری تبریز در سطح شهر تبریز فعال هستند و با تمرکز بر نقاط و شریان‌های حساس شهر، مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان می‌باشند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در پایان سخنانش اظهار کرد: تداوم برف‌روبی، محلول‌پاشی و نمک‌پاشی مکانیزه معابر شهر با مد نظر قرار دادن اولویت‌بندی‌ها تداوم خواهد داشت.

منبع خبر