فاز جدید شرکت پالایش نفت آفتاب افتتاح شد

فاز جدید شرکت پالایش نفت آفتاب با ظرفیت اسمی ۲۵ هزار بشکه در روز در مرحله نخست، در دومین دور سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان با حضور وزیر صمت به نمایندگی از آیت الله ابراهیم رئیسی در بندرعباس افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از  واحد روابط عمومی و برندینگ […]

فاز جدید شرکت پالایش نفت آفتاب با ظرفیت اسمی ۲۵ هزار بشکه در روز در مرحله نخست، در دومین دور سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان با حضور وزیر صمت به نمایندگی از آیت الله ابراهیم رئیسی در بندرعباس افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از  واحد روابط عمومی و برندینگ شرکت پالایش نفت آفتاب؛ این مجموعه در راستای توسعه و ارتقاء جایگاه خود همیشه در تلاش بوده است به همین منظور در یکی از طرح‎های توسعه‎ای خود اقدام به طراحی و ساخت برج تقطیر اتمسفریک به ظرفیت اسمی ۲۵ هزار بشکه در روز انواع هیدروکربن با سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال کرده است.
این طرح توسعه‌ای که عملیات مهندسی و ساخت آن از نیمه اول تابستان ١۴٠١ اجرایی گردید.
صد در صد طراحی و ساخت این واحد پالایشی در داخل کشور توسط جوانان این مرز و بوم انجام شده که نشان‌دهنده اعتماد مسئولان ارشد این شرکت به توان داخلی است.
نیروهای شاغل در این واحد تقطیر اتمسفریک کاملاً بومی بوده که بهره‎برداری از این طرح تاثیر بسزایی در افزایش اشتغال استان هرمزگان داشته، به نحوی که تعداد پرسنل مستقیم شرکت دو هزار و پانصد نفر رسیده است.
گفتنی است؛ فعالیت شرکت پالایش نفت آفتاب از اردیبهشت ماه سال ١٣٨۶ آغاز گردید. خلاقیت، سرعت عمل بدنه اجرایى و ایده‌های جدید در حوزه‌های نفتی، نقش بسیار مهمی در توسعه‌ی کسب‌و‌کار این شرکت داشته است. شرکت پالایش نفت آفتاب که بزرگ‌ترین پالایشگاه‎ بخش کاملاً خصوصی کشور است و توانسته با استفاده از ایده‌های خلاق و نوین مدیریتی و سرمایه انسانی خود با کسب رتبه ۶۷ در فهرست ١٠٠ شرکت اول کشور قرار گیرد و به عنوان صادر کننده برتر کشور معرفی شود.