قاسم زاده: تمرکز مدیریت شهری بر خدمت به مردم است  

شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با استاندار اصفهان دیدار و بر ادامه همکاری و تعامل میان مدیریت کلان استان و مدیریت جدید شهری تاکید کردند.     

قاسم زاده: تمرکز مدیریت شهری بر خدمت به مردم است  

شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با استاندار اصفهان دیدار و بر ادامه همکاری و تعامل میان مدیریت کلان استان و مدیریت جدید شهری تاکید کردند.     

 

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، عباس رضایی استاندار اصفهان در دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، با ابراز خرسندی از حضور اعضای جدید شورای اسلامی شهر در این جایگاه اظهار کرد: همچنین از حضور آقای قاسم زاده به عنوان شهردار اصفهان بسیار خوشحال شدم چراکه این وفاق بین شورا و شهرداری جای خرسندی دارد.

وی بیان کرد: برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر از امتحانات الهی است و به گفته رهبر معظم انقلاب، رای مردم از هر چیزی مهم تر است.

استاندار اصفهان افزود: در جریان برگزاری انتخابات تلاش ما اجرای مر قانون بود و وقتی نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر را متوجه شدم، اظهار خوشحالی کردم چراکه اعضای کنونی از سابقه خوبی برخوردارند و شهرداری فرهنگی برای شهر اصفهان انتخاب شده است.  

وی افزود: ما همه سربازان نظام جمهوری اسلامی هستیم و اکنون فقط دولت عوض شده است و باید اگر مصلحت باشد، در سنگری دیگر خدمت کنیم.  

رضایی با بیان اینکه طی ۳۵ ماه حضورم در استانداری اصفهان به هیچ مسئله دید و نگرش سیاسی نداشتم، گفت: سعی ما این بود که از همه نیروها و ظرفیت برای حل موضوعات استفاده کنیم که یکی از جلوه های آن جلسه با همه چهره ها با انواع مختلف گرایش های سیاسی برای حل مسئله آب اصفهان بود.  

وی در پایان با آرزوی توفیق برای تیم جدید مدیریت شهری اصفهان، اظهار کرد: حاضرم حاصل ۳۵ ماه تجربه خود در موضوعات مختلف از جمله آب را در اختیار مدیریت شهری جدید قرار دهم.

photo_۲۰۲۱-۰۹-۲۹_۱۳-۲۳-۱۸_0.jpg

*مدیریت شهری از حاشیه ها دور خواهد ماند

همچنین در ادامه، علی قاسم زاده خطاب به استاندار اصفهان اظهار کرد: همت شما در حل مسائل استان اصفهان به خصوص موضوع آب، فارغ از خط کشی های سیاسی، جای تقدیر دارد. در پایان کار فقط کارنامه ای از افراد باقی می ماند که باید در پیشگاه الهی پاسخگو باشند.

وی افزود: امیدوارم آگاهی جامعه از بازی های سطحی بالاتر بیاید و منافع کشور مدنظر قرار گیرد چراکه بخش عمده ای از انرژی افراد صرف حاشیه ها می شود.

شهردار اصفهان تصریح کرد: هدف ما این است که از حواشی به دور بوده و منشاء خدمت به مردم باشیم.

*تکریم مدیران سابق و معارفه شهردار جدید اصفهان   

محمد نورصالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه با ابراز خرسندی از فعالیت های استاندار اصفهان اظهار کرد: شورای اسلامی شهر نیز با هدف خدمت به مردم کار خود را از نیمه مردادماه آغاز کرد و توانست بعد از حدود ۲۰ روز به گزینه نهایی برای انتخاب شهردار برسد.

وی با قدردانی از همکاری و تعامل استاندار اصفهان برای طی شدن روند قانونی و رسمی امضای حکم شهردار اصفهان، گفت: فردا نیز با حضور امام جمعه اصفهان و جمعی از مدیران، مراسمی برای تکریم مدیران قبلی شهرداری و معارفه مدیریت جدید برگزار می شود.

کد محتوا ۳۸۶۴۴

برچسب ها