لزوم توجه ویژه رئیس‌جمهور منتخب به تمام استان‌های کشور

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید به تمام استان‌های کشور توجه ویژه داشته باشد تا راه پیشرفتی که رئیس‌جمهور شهید در پیش گرفته بود، سریع‌تر و محکم‌تر از قبل ادامه داشته باشد. به گزارش خبرگزاری شهرداری های کشور “بلدیه آنلاین” و به نقل از ایمنا، محمدرضا فلاح با بیان اینکه شهید رئیسی […]

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید به تمام استان‌های کشور توجه ویژه داشته باشد تا راه پیشرفتی که رئیس‌جمهور شهید در پیش گرفته بود، سریع‌تر و محکم‌تر از قبل ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری شهرداری های کشور “بلدیه آنلاین” و به نقل از ایمنا، محمدرضا فلاح با بیان اینکه شهید رئیسی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری یک رئیس‌جمهور خستگی‌ناپذیر بود، اظهار کرد: رئیس‌جمهور منتخب باید همچون شهید رئیسی تلاشگر باشد و راه او را ادامه دهد.

وی افزود: رئیس‌جمهور منتخب باید برای تمام استان‌ها تلاش کند تا راه پیشرفتی که رئیس‌جمهور شهید در پیش گرفته بود، سریع‌تر و محکم‌تر از قبل ادامه داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: نخستین خواسته شهروندان برای کلان‌شهری همچون اصفهان احیای زاینده‌رود است، چراکه زاینده‌رود تنها برای مردم اصفهان نیست، بلکه متعلق به تمام ایران است و زمانی که گردشگران با این رود بی‌جان مواجه می‌شوند، اندوهگین می‌شوند و خاطرات تلخی را در ذهن آن‌ها ایجاد می‌کند.

فلاح ادامه داد: خشکی زاینده‌رود، خشکی تالاب گاوخونی و آب‌خوان‌ها را به همراه داشته و در نتیجه اصفهان، امروز از ریزگردها رنج می‌برد و پدیده فرونشست ساکنان آن را نگران کرده است.

وی خاطرنشان کرد: آلودگی هوا، فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، پروژه مترو، بهداشت و درمان و معیشت مردم در این کلان‌شهر از جمله مشکلاتی است که رئیس‌جمهور منتخب در مورد اصفهان باید به آن بپردازد و توجه ویژه داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: اگر اصفهان آباد شود، در واقع نصف‌جهان آباد می‌شود، از این‌رو رئیس‌جمهور منتخب باید به تمام استان‌های کشور توجه ویژه داشته باشد و به رفع مشکلات آن‌ها بپردازد.