ماموریت دادستان ها نظارت بر ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی به دادستان بندرعباس و دیگر حوزه های قضایی مأموریت داد به صورت ویژه بر وضعیت ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت کنند. با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به دادستان بندرعباس و دیگر دادستان های حوزه های قضایی […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی به دادستان بندرعباس و دیگر حوزه های قضایی مأموریت داد به صورت ویژه بر وضعیت ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت کنند.

با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به دادستان بندرعباس و دیگر دادستان های حوزه های قضایی این استان مأموریت داد تا به صورت ویژه بر وضعیت ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت کنند.

قهرمانی همچنین از دادستان های هجده حوزه قضایی استان هرمزگان خواست با همراهی کارشناسان آتش نشانی و بهزیستی از همه کمپ های مواد ۱۵ و ۱۶ بازدید کنند و با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در خصوص رفع نواقص موجود و ارتقای وضعیت ایمنی در این کمپ ها تذکرات لازم را بدهند.

وی با اشاره به وقوع آتش سوزی در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد استان گیلان، به دادستان های حوزه های قضایی و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تأکید کرده است که از طریق کارشناسان آتش نشانی، ایمنی کمپ ها و نیازمندی های آنها را بررسی کنند تا فوراً با تأمین امکانات مورد نیاز از تکرار حوادث اینچنینی جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان بر لزوم تهیه تجهیزات اطفاء حریق در کمپ های ترک اعتیاد نیز تأکید نموده و رعایت نکات ایمنی با اعمال نظارت‌های مستمر از سوی دادستان ها را خواستار شده است.