مجموع پیاده راه‌های شیراز به ٣۵ کیلومتر افزایش می‌یابد

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مسعود طهماسبی بیان کرد: ۱۶ هزار و ۷۱۰ متر پیاده راه در مناطق یک، ۲، ۳، ۶، ۸، ۹ و ۱۰ اجرا و به بهره برداری رسیده است. طهماسبی تصریح کرد: ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر پیاده راه نیز در مناطق یک، ۳، ۶ و ۱۰ در […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مسعود طهماسبی بیان کرد: ۱۶ هزار و ۷۱۰ متر پیاده راه در مناطق یک، ۲، ۳، ۶، ۸، ۹ و ۱۰ اجرا و به بهره برداری رسیده است.
طهماسبی تصریح کرد: ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر پیاده راه نیز در مناطق یک، ۳، ۶ و ۱۰ در حال اجراست که تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز ادامه داد: ۴۶۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شهر شیراز راه اندازی شده که در مناطق یک، ۲، ۴، ۷ و یازده بیش از ۵۰ کیلومتر و دردیگر مناطق به طور متوسط بین ۱۷ تا ۵۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری است.
وی افزود: پیاده راه‌ها معابری هستند که در آن‌ها عبور خودرو به طور کامل ممنوع یا محدود شده و تردد پیاده و دوچرخه آزاد است و با هدف افزایش تعاملات اجتماعی، زیبا سازی فضای شهری و سلامت اجتماعی جامعه ساخته می‌شوند.