مسیرهای متفرقه آرامستان بندرعباس مسدود شد

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از مسدود نمودن همسیرهای متفرقه به بهشت زهرا(س) خبر داد. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس؛ امید کاردانی در این ارتباط اظهار کرد: یکی از مهم ترین دغدغه ها محصور نمودن محدوده آرامستان بندرعباس بوده که جز معدود آرامستان های […]

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از مسدود نمودن همسیرهای متفرقه به بهشت زهرا(س) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس؛ امید کاردانی در این ارتباط اظهار کرد: یکی از مهم ترین دغدغه ها محصور نمودن محدوده آرامستان بندرعباس بوده که جز معدود آرامستان های موجود در کشور است که محصور نشده است.

وی با اشاره به اینکه در این زمینه نیازمند حمایت استاندار هرمزگان هستیم تا شاهد اتفاقات بهتری در خصوص محصور نمودن آرامستان شهرمان باشیم، افزود: با توجه به وسعت آرامستان برای اجرای پروژه محصور نمودن بهشت زهرا(س) نیازمند بودجه کافی می باشیم تا ارائه ی خدمات بهینه به شهروندان در مسیر خوبی قرار بگیرد.

کاردانی ادامه داد: در راستای جلوگیری از تردد خودروها از مسیرهای متفرقه به محیط آرامستان پس از شناسایی و ارزیابی واحد حراست، مسیرها مسدود شده است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس در پایان گفت: این اقدام با هدف بالابردن امنیت محیط بهشت زهرا(س) برای آسایش زائران اهل قبور و جلوگیری از خطرات احتمالی برای کارکنان و شهروندان گرامی صورت پذیرفته است.