مطالبه مردم از شهردار تهران عمران و آبادانی است

شهرداران انلاین/عزت‌الله اکبری تالارپشتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مردم تهران شهردار کارآمد می‌خواهند، گفت: شهردار تهران باید کارآمد باشد. مردم از انتخابات شورای شهر استقبال کردند و به صورت یکپارچه به لیست شورای ائتلاف رأی دادند. در حال حاضر مردم انتظار دارند منتخبین […]

شهرداران انلاین/عزت‌الله اکبری تالارپشتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مردم تهران شهردار کارآمد می‌خواهند، گفت: شهردار تهران باید کارآمد باشد. مردم از انتخابات شورای شهر استقبال کردند و به صورت یکپارچه به لیست شورای ائتلاف رأی دادند. در حال حاضر مردم انتظار دارند منتخبین شورای شهر با استقلال رأی و نگاه آزادانه و دوراندیشانه شهردار متعهد و کارآمدی را برای تهران انتخاب کنند.

وی ادامه داد: شهردار تهران باید مستقل از هر وابستگی جناحی یا نهادی به سمت احقاق مطالبه مردم گام بردارد و به مردم احترام بگذارد و امور شهر را از جهات مختلف ساماندهی کند.

این نماینده مردم تهران، تاکید کرد: هر شهرداری که بر روی کار می‌آید باید موفق تر از شهردارهای قبلی خدمت کند. در حداقل‌ترین حالت شهردار آینده نباید از موفق‌ترین شهرداران تهران عقب بماند.

اکبری، گفت: مردم کارهای متنوعی دارند که به شهرداری بر می‌گردد و نیاز است که شهردار به آن توجه ویژه داشته باشد. توجه به ساماندهی امور اصناف، ترابری، توسعه مترو، تاکسیرانی و عمرانی و آبادی از اموری است که باید مدنظر شهردار تهران قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز رفع مشکل ترافیک یکی از مهمترین مطالبات مردم از شهردار تهران است.

این نماینده مردم تهران در پایان ابراز امیدواری کرد که اعضای شورای شهر ششم گزینه مناسبی را برای شهرداری تهران انتخاب خواهند کرد و تاکید کرد: در جهت خدمت بهتر به مردم اعضای شورای شهر در خصوص انتخاب شهردار تهران به جمع بندی خوبی می‌رسند.