مناسب‌سازی بوستان‌های شمال شرق پایتخت در طرح نگهداشت شهر

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر، با رسیدگی ویژه به بوستان‌ها شهروندان از امکانات رفاهی بیشتری استفاده خواهند کرد. به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، رضا معلم در این باره گفت:  در ادامه اجرای طرح نگهداشت شهر و رسیدگی […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر، با رسیدگی ویژه به بوستان‌ها شهروندان از امکانات رفاهی بیشتری استفاده خواهند کرد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، رضا معلم در این باره گفت:  در ادامه اجرای طرح نگهداشت شهر و رسیدگی ویژه به پایتخت و رضایت هرچه بیشتر شهروندان در عملیات رسیدگی و مناسب سازی بوستان ها، بیش از ۲۵۰ پایه چراغ مرمت و ۸۱ سرویس بهداشتی بهسازی، نظافت و ضدعفونی شد.
او در ادامه گفت: نظافت، ضدعفونی، جمع آوری ضایعات هرس، رسیدگی به آبنماها و شیرهای آبخوری در بوستان ها از دیگر اقدامات انجام گرفته این طرح است.
معلم با اشاره به جزییات دیگر این عملیات گفت: رفع نواقص زمین های بازی، مجموعه های ورزشی و تفریحی کودکان، سطل های زباله، ترکیدگی های لوله ها و مرمت انهار بوستان ها از دیگر فعالیت های انجام گرفته در این عملیات به شمار می رود.
معاون شهردار منطقه ۴ در پایان گفت: امیدواریم در این روزهای سخت کرونایی با رسیدگی ویژه به بوستانها بتوانیم قدمی برای کسب رضایت بیشتر شهروندان برداریم.

منبع خبر