نجات جان ۱۰ نفر از آتش سوزی یک ساختمان ۴ طبقه در تهران

علت افزایش قیمت سکه چیست؟  جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۲ دیروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهران جنوبی، خیابان قائم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه به همراه خودرو‌های حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل […]

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۲ دیروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهران جنوبی، خیابان قائم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه به همراه خودرو‌های حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که یک ساختمان ۴ طبقه با یک طبقه پارکینگ، سه دستگاه خودرو پرشیا، سمند و تیبا وجود داشت که خودرو تیبا کاملا شعله ور شده بود و به خودرو سمند هم آتش سرایت کرده بود. دود بسیار غلیظ و حرارت زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود و افرادی در طبقات گرفتار و محبوس شده بودند.

ملکی گفت: تعدادی از ساکنان به پشت بام انتقال داده شدند و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش با نردبان هیدرولیکی از هر دو بخش ساختمان مشغول خارج کردن نفرات شدند. آتش خیلی سریع خاموش شد و از گسترش بیشتر به طبقات جلوگیری شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود:در مجموع ده نفر شامل ۲ آقا و ۸ خانم به بیرون انتقال داده شد. حال این افراد خوب است و تا دقایقی دیگر محل تحویل عوامل مربوطه خواهد شد.