نصب نمادهای خاطره بازی در منطقه ۶ اصفهان

شهرداران آنلاین/محمدرضا برکت در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: نماد “خاطره بازی” با الهام از بازی‌های نوستالژیک سه چرخه سواری و فرفره بازی یک کودک طراحی و اجرا شده و در روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ در بوستان آئینه خانه و مجاورت جزیره بازی در حاشیه زاینده رود نصب شد. وی از نصب نماد […]

شهرداران آنلاین/محمدرضا برکت در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: نماد “خاطره بازی” با الهام از بازی‌های نوستالژیک سه چرخه سواری و فرفره بازی یک کودک طراحی و اجرا شده و در روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ در بوستان آئینه خانه و مجاورت جزیره بازی در حاشیه زاینده رود نصب شد.

وی از نصب نماد “گل کوچک” در بلوار میانی خیابان آبشار دوم و مقابل مجموعه ورزشی آبشار خبر داد و تصریح کرد: نماد گل کوچک نیز با الهام گرفتن از کودکی که در کنار دروازه فوتبال بر روی توپ فوتبال پلاستیکی نشسته است و گویا در انتظار همبازی‌هایش، رؤیای یک فوتبال دلچسب را در سر می‌پروراند.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان نصب نمادهای نوستالژیک و یادآور دوران کودکی را برای شهر روح بخش دانست و گفت: اصفهان شهر دوستدار کودک است و با نصب نمادهایی از این دست، شهر زیست پذیر تری به ویژه برای کودکان شهر خواهیم داشت.