پرداخت تسهیلات توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان عنوان کرد: پرداخت تسهیلات توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از رسالت جدید این صندوق است. به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان، احسان بخرد در این زمینه توضیح داد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری علاوه بر صدور ضمانت نامه در […]

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان عنوان کرد: پرداخت تسهیلات توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از رسالت جدید این صندوق است.

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان، احسان بخرد در این زمینه توضیح داد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری علاوه بر صدور ضمانت نامه در سال ۱۴۰۱ برنامه جدیدی جهت پرداخت تسهیلات فراهم کرده است.وی افزود: این تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیارد ریال در قالب سرمایه در گردش برای تامین مالی واحدهای دارای پروانه بهره برداری قابل اعطا است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان بیان کرد: از مهمترین مزیت های این طرح پذیرفتن محل اجرای طرح به عنوان وثیقه است که صندوق ضمانت با صدور ضمانت نامه به نفع بانک سپه این امر را تسریع می بخشد.

بخرد تصریح کرد: متقاضیان می توانند برای دریافت تسهیلات به سامانه صندوق ضمانت سرمایه گذاری به آدرس www.sif.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت و سپس مدارک و مستندات را در سامانه بارگذاری نمایند و در مرحله بعد توسط کارشناس و نماینده صندوق بررسی در صورت عدم مشکل مراحل بعدی در صندوق طی می شود.

گفتنی است: متقاضیان میتوانند جهت بررسی اولیه و مشخص شدن میزان تسهیلات دریافتی، آخرین اظهارنامه مالیاتی را به شرکت شهرکهای صنعتی ارسال و در مرحله بعد در سامانه ثبت نمایند.