پیام تبریک شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها

شهرداران آنلاین/ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاری ها در سیستم مدیریتی جدید می باشد چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند. امروزه برنامه ریزی […]

شهرداران آنلاین/ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاری ها در سیستم مدیریتی جدید می باشد چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق شهری و روستایی که بر عهده شهرداری ها و دهیاری ها می باشد ،باید به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی حول محور معنویت و عقلانیت کمک نماید.

بی تردید در فرایند مردم سالاری ، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

بدین وسیله ۱۴ تیر ماه روز شهرداریها و دهیار ها را خدمت کلیه تلاشگران عرصه عمران و آبادانی شهرها و روستاها تبریک عرض نموده، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها خصوصا” تلاشگران شهرداری شاهین شهر ،توفیق روز افزون و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.