پیام تبریک شهردار قم به رئیس جدید قوه قضائیه

شهرداران آنلاین/به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان رئیس قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می‌باشد: بسمه‌تعالی محضر ارزشمند حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای دام عزه ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با سلام و تحیت؛ انتصاب شایسته جنابعالی در مسند […]

شهرداران آنلاین/به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان رئیس قوه قضائیه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد:

بسمه‌تعالی

محضر ارزشمند حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای دام عزه

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت؛

انتصاب شایسته جنابعالی در مسند ریاست محترم قوه قضائیه که مزین به حُسن اعتماد مقام معظم رهبری مد ظله العالی است را صمیمانه تبریک عرض نموده و دوام توفیقات جنابعالی را برای تحقق قانون‌مداری و عدالت‌محوری در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از درگاه ایزد منان آرزومندم.

تعدد و تنوع مأموریت‌های دستگاه قضایی در خصوص رسیدگی به پرونده‌ها و لزوم صیانت از حقوق مردم در برقراری عدالت باعث خواهد شد تا بازنگری در فرآیند موجود و تقویت نظام‌های کارآمد همواره با شتاب بسیاری پیگیری گردد و با حضور جنابعالی بر این مسند مهم و تأثیرگذار و باهمت بدنه‌ی دستگاه قضایی این امور با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد و اهداف عالیه نظام در امر قضا مصرح در بیانیه گام دوم انقلاب به ثمر خواهد نشست.

ضمن قدردانی از مجاهدت‌ها و تدابیر شایسته حضرت آیت الله رئیسی دامت برکاته در دوران ریاست این قوه، از درگاه حضرت احدیت توفیق انجام خدمات ارزنده در این مسئولیت خطیر را برایتان مسألت دارم. یقیناً با توجه به تجربیات گرانقدر گذشته جنابعالی در سطوح مختلف این قوه، به لطف حق‌تعالی شاهد بسط گسترده‌تر عدالت، رضایت مردم و ایجاد اعتماد روزافزون به‌نظام و انقلاب اسلامی خواهیم بود.

سیدمرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم