پیام قدردانی شهردار رشت از حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات

شهرداران آنلاین/به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت از حضور پرشور و گسترده مردم رشت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی قدردانی کرد. در متن این پیام آمده است: مردم ولایتمدار رشت بار دیگر با حضور پرشور در صحنه انتخابات ثابت کردند به آرمان […]

شهرداران آنلاین/به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت از حضور پرشور و گسترده مردم رشت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:

مردم ولایتمدار رشت بار دیگر با حضور پرشور در صحنه انتخابات ثابت کردند به آرمان های نظام انقلاب اسلامی و خون شهدا پای بند بوده و تبلیغات مسموم دشمنان نظام انقلاب اسلامی مردم را بیش از گذشته مصمم و متحدتر کرد.

حضور گسترده در راستای انتخاب آگاهانه نشان از توجه و احساس تعلق خاطر مردم به این دیار و خاک و بوم دارد.

حضور پرشور مردم انقلابی دیارمیرزا بار دیگر نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد و مردم گیلان و شهروندان شهر باران های نقره ای از این امتحان الهی نیز سربلند شدند.

 

همان طور که مقام معظم رهبری انتخابات را خون تازه ای در پیکر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دانسته اند، امیدواریم با انتخاب منتخبان جدید مردم شاهد پیشرفت روز افزون شهر و دیارمان باشیم.

امید است در سایه هم دلی و افزایی بتوانیم زمینه های لازم برای توسعه و آبادانی شهر و سرزمینمان فراهم شود. 

سید محمد احمدی 

شهردار رشت