کشف بیش از ۹۹کیلوگرم موادمخدر در ارومیه

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از کشف بیش از ۹۹ کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین با هوشیاری ماموران پلیس در ارومیه، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “مسعود خرم نیا” اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای وارد کننده مواد افیونی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر از خبری پیرامون حمل موادمخدر توسط یک دستگاه تریلی و حرکت در محور “ارومیه- تبریز”، مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند سواری مورد نظر را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی توقیف و مورد بازرسی قرار دهند.

خرم نیا تصریح کرد: در بازرسی از تریلی توقیفی، ۹۹ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد .

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی در پایان با اشاره به اینکه پلیس در اراده خود برای مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر مصمم است، بنابراین همراهی شهروندان یکی از ابزارهای مهم در این زمینه می‌باشد، خاطرنشان کرد: در این راستا یک دستگاه تریلی توقیف و ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

 

منبع خبر : خبرگزاری فارس