کشف بیل مکانیکی ۱۶۰ میلیاردی قاچاق در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز بیان داشت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری محور اسکله به یک دستگاه کامیون تریلی حامل یک دستگاه بیل مکانیکی مشکوک شده و دستور توقف دادند. وی افزود: مأموران خودرو را متوقف […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز بیان داشت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری محور اسکله به یک دستگاه کامیون تریلی حامل یک دستگاه بیل مکانیکی مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود: مأموران خودرو را متوقف که در بررسی های فنی صورت گرفته وکنترل مدارک مشخص شد بیل مکانیکی فاقد اصالت می باشد و پلاک آن دستکوب بوده و راننده قصد خروج این محموله قاچاق از استان را داشته که با هوشیاری و تیزبینی مأموران ناکام ماند.

این مقام ارشد انتظامی استان ارزش این محموله قاچاق را بنا به نظر کارشناسان اقتصادی ۱۶۰ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.