گشایش ترافیکی پل اصلی تقاطع میدان جانبازان

شهرداران آنلاین/مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان برای تردد خودروها گشایش یافت. به گزارش ایسنا مهندس علی پیوسته افزود: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان متعاقب نصب تابلوها و موانع ترافیکی، به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت تا […]

شهرداران آنلاین/مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان برای تردد خودروها گشایش یافت.

به گزارش ایسنا مهندس علی پیوسته افزود: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان متعاقب نصب تابلوها و موانع ترافیکی، به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت تا ضمن روانسازی ترددهای محلی، دسترسی خودروهای سنگین به بازار آهن تسهیل شود.

وی با اعلام اجرای بخشی از شبکه جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی میدان جانبازان به صورت موقت، از اجرای طرح مصوب شبکه مذکور متعاقب رفع ۱۱ پلاک معارض ملکی در این محدوده، خبر داد و گفت: عملیات احداث مجموعه پل های تقاطع میدان جانبازان، با طیفی متنوع از معارضات تاسیساتی نظیر لوله های آب و گاز ، تیر برق و کابل مخابرات مواجه بوده است. از این رو پس از اجرای هر مرحله از عملیات انحراف ترافیک، تاسیسات زیربنایی شناسایی و تغییراتی با هدف حداقل سازی هزینه های جابجایی این معارضات اعمال شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پل اصلی میدان جانبازان به طول ۳۶ متر و عرض ۳۴ متر با هدف برقراری ارتباط شمال و جنوب بلوار جانبازان اجرا و میدانگاهی موقت جهت تامین گردش های ترافیکی(شرق به شمال و شرق به جنوب) تقاطع احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، تقاطع میدان جانبازان از جمله تقاطع های غیرهمسطح فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی به شمار می آید. در طرح این تقاطع احداث ۲ دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب نیز پیش بینی شده است که متعاقب تکمیل مسیرهای کندروی بزرگراه شهید بروجردی، مجموعه ای از گردش های مورد نیاز ترافیکی را در محل تقاطع تامین خواهد کرد.