گلایه شهرداری از وزارت بهداشت

شهرداران آنلاین/ سید مالک حسینی درگفت و گو با ایسنا، درباره  آخرین وضعیت واکسیناسیون مددجویان و مددکاران سازمان رفاه  شهر تهران گفت: متاسفانه وزارت بهداشت تاکنون در مورد واکسیناسیون مددجویان این سازمان که عمدتا از معتادان بی خانمان هستند اقدامی صورت نداده است. وی با بیان این که شهرداری تهران با همکاری شرکت شهر سالم […]

شهرداران آنلاین/ سید مالک حسینی درگفت و گو با ایسنا، درباره  آخرین وضعیت واکسیناسیون مددجویان و مددکاران سازمان رفاه  شهر تهران گفت: متاسفانه وزارت بهداشت تاکنون در مورد واکسیناسیون مددجویان این سازمان که عمدتا از معتادان بی خانمان هستند اقدامی صورت نداده است.

وی با بیان این که شهرداری تهران با همکاری شرکت شهر سالم اقدام به واکسینه کردن مددکاران این سازمان کرده و از روز تاسوعا واکسیناسیون این افراد آغاز شده است، گفت: اما برای واکسیناسیون معتادان  و افراد بی خانمان هنوز برنامه ریزی صورت نگرفته است.

حسینی با بیان این که برای واکسیناسیون معتادان متجاهر و افراد بی خانمان مشکلاتی وجود دارد از جمله این که عمدتا این افراد اسناد هویتی ندارند، ادامه داد: همچنین مشکل حضور به موقع این افراد برای واکسیناسیون دو مرحله ای این افراد وجود دارد چرا که این افراد بی خانمان هستند و وزارت بهداشت باید پروتکلی برای این افراد تعیین کند.

وی افزود: وزارت بهداشت برنامه ای برای واکسیناسیون این افراد نداشته اما به نظر می رسد با تغییر مدیریت بتوانیم برای واکسیناسیون این افراد امیدوار باشیم.