۲۰۰۰ راننده تاکسی در کرج واکسینه شدند

شهرداران آنلاین/رئیس سازمان حمل ‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج تعداد رانندگان تاکسی را ۱۴ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تا کنون دو هزار راننده واکسینه شده اند. منوچهر خسروزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز بابیان اینکه رانندگان اتوبوس شهری، تعمیرکاران و کارکنان کارواش به‌طور کامل واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: […]

شهرداران آنلاین/رئیس سازمان حمل ‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج تعداد رانندگان تاکسی را ۱۴ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تا کنون دو هزار راننده واکسینه شده اند.

منوچهر خسروزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز بابیان اینکه رانندگان اتوبوس شهری، تعمیرکاران و کارکنان کارواش به‌طور کامل واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: در حال حاضر ۱۴ هزار راننده تاکسی در کرج فعالیت دارند که واکسیناسیون دو هزار راننده انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه رانندگان بیش از هر قشر دیگری در معرض ابتلا به کووید ۱۹هستند، گفت: واکسیناسیون رانندگان تاکسی در پایگاه خودرویی دانشگاه خوارزمی، سالن ۵ آذر محمدشهر، سالن ورزشی شهدای مهردشت و سالن ولایت کمالشهر و سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج انجام می‌شود.

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج با شاره به اینکه روزانه افراد زیادی از تاکسی استفاده می‌کنند و این قشر بیش از هر شغل دیگری در معرض کرونا هستند، گفت: واکسیناسیون این قشر زحمتکش به جد و طبق زمان‌بندی صورت خواهد گرفت.