۲۸ هنرستان جوار صنایع هرمزگان در دو سال گذشته احداث شد

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از ایلنا از بندرعباس، محمد قویدل امروز (یکم مهرماه) در آیین نواختن زنگ مدارس اظهار کرد: مدارس استان هرمزگان با حضور ۴۳۰ هزار دانش‌آموز در ۳۷۰۰ واحد آموزشی در ۲۳ منطقه آموزشی با شعار «همه با هم یکصدا ایران، مدرسه قوی، ایران قوی» بازگشایی خواهد شد. وی، با […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از ایلنا از بندرعباس، محمد قویدل امروز (یکم مهرماه) در آیین نواختن زنگ مدارس اظهار کرد: مدارس استان هرمزگان با حضور ۴۳۰ هزار دانش‌آموز در ۳۷۰۰ واحد آموزشی در ۲۳ منطقه آموزشی با شعار «همه با هم یکصدا ایران، مدرسه قوی، ایران قوی» بازگشایی خواهد شد.

وی، با ذکر این نکته که امسال هفت جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شده است، عنوان کرد: اقدامات خوبی برای توسعه آموزش‌های مهارتی انجام شده است و در این راستا موفق شدیم در مجموع ۲ سال تحصیلی، ۲۸ هنرستان جوار صنایع را احداث کنیم که در سطح کشور عددی بی سابقه محسوب می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، با اشاره به حرکت تحولی توسعه فضاهای آموزشی در دولت مردمی سیزدهم، بیان کرد: در سفر رئیس جمهور قریب به ۸۰۰ کلاس درس استاندارد و ایمن در استان هرمزگان افتتاح خواهد شد که بخش زیادی از این کلاس‌ها امروز تحویل آموزش و پرورش شده است‌.

قویدل، با اشاره به آموزش مجازی ۲ ساله ناشی از کرونا، بیان کرد: برنامه‌های کیفیت‌ بخشی به بخش‌های آموزشی و تربیتی در دستور کار است و ۲۸ هزار نفر از امروز فعالیت آموزشی را در سراسر استان هرمزگان آغاز خواهند کرد.