۵۶ واحد متخلف توزیع سیلندر گاز خانگی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، عبدالرضا پیروی‌منش با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اعلام نرخ سیلندر گاز خانگی به مبلغ ۲۷۹ هزار ریال بازرسان این سازمان در هفت ماه سال جاری ۵۶ پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل کردند. وی ارزش ریالی پرونده‌های تخلف تشکیل […]

به گزارش خبرگزاری بلدیه آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، عبدالرضا پیروی‌منش با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اعلام نرخ سیلندر گاز خانگی به مبلغ ۲۷۹ هزار ریال بازرسان این سازمان در هفت ماه سال جاری ۵۶ پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل کردند.

وی ارزش ریالی پرونده‌های تخلف تشکیل شده را بیش ۶ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پرونده‌های مذکور جهت سیر مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان افزود: در هفت ماه امسال ۴۱۸ مورد بازرسی از جایگاه‌های توزیع سیلندر گاز به عمل آمد که در این راستا، پرونده‌های تشکیل شده شامل بندهای تخلف از قبیل عرضه خارج از شبکه و گران‌فروشی بوده که توسط بازرسان کشف و پرونده تخلف برای این واحدها تشکیل شده است.

پیروی‌منش در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در قیمت‌ها و نحوه توزیع سیلندر گاز مایع مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد را گزارش کنند.