در بازدید سرزده شهردار بیرجند از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مطرح شد:

️اخذ موافقت استانداری برای تشکیل کانون بازنشستگان شهرداری بیرجند

به گزارش خبرگزاری شهرداری های ایران “بلدیه آنلاین” به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، شهردار بیرجند از اخذ موافقت استانداری برای افتتاح کانون بازنشستگان شهرداری، خبر داد. دکتر بهترین روز گذشته در بازدیدی سرزده از سازمان مدیریت پسماند شهرداری بیرجند، ضمن قدردانی از زحمات رئیس و کارکنان این مجموعه، در […]

به گزارش خبرگزاری شهرداری های ایران “بلدیه آنلاین” به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، شهردار بیرجند از اخذ موافقت استانداری برای افتتاح کانون بازنشستگان شهرداری، خبر داد.

دکتر بهترین روز گذشته در بازدیدی سرزده از سازمان مدیریت پسماند شهرداری بیرجند، ضمن قدردانی از زحمات رئیس و کارکنان این مجموعه، در جلسه ای پای صحبت های آنها نشست.

شهردار بیرجند در این جلسه از اخذ موافقت استانداری برای افتتاح کانون بازنشستگان شهرداری به عنوان کاری بزرگ و ماندگار خبر داد و گفت: البته تحقق این مهم، مستلزم مصوبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر بیرجند است.

وی در ادامه به اقدامات زیرساختی و زیربنایی شهرداری بیرجند در ۲۸ ماه گذشته اشاره کرد و افزود: در پروژه های پیاده روسازی شهرداری در خیابان‌های کارگران، ۱۷ شهریور، حکیم نزاری، طالقانی و ابتدای مدرس، هدف ما تنها زیباسازی نبوده و نیست و همزمان با اجرای این پروژه ها، مباحث زیرساختی و تعویض تاسیسات شهری شامل فیبر نوری شرکت مخابرات و زیرساخت های برق و آب نیز مدنظر بوده و در حقیقت، پیش بینی های صورت گرفته در این پروژه ها تا ۵۰ سال آینده جوابگوی نیاز شهر خواهد بود.

دکتر بهترین همچنین به برخی پروژه های شاخص و زیربنایی شهرداری در این دوره اشاره و تصریح نمود: بزودی شاهد تحقق سرمایه گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی که این حجم تزریق سرمایه در تاریخ شهر و شهرداری بیرجند بی سابقه است، خواهیم بود.

در پایان این جلسه، رئیس و کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری بیرجند نیز با قدردانی از حمایت های همه جانبه دکتر بهترین، در خصوص برخی مسائل کاری، نظرات خود را بیان کردند.