​۲۰ هزار میلیارد ریال پروژه شهری تقدیم مردم اصفهان می شود

  شهردار اصفهان گفت: طبق جدول برنامه ریزی بیش از ۷۰ پروژه شهری با مجموع اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال در فاصله عید قربان تا غدیر از سوی شهرداری اصفهان افتتاح می شود.

​20 هزار میلیارد ریال پروژه شهری تقدیم مردم اصفهان می شود

  شهردار اصفهان گفت: طبق جدول برنامه ریزی بیش از ۷۰ پروژه شهری با مجموع اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال در فاصله عید قربان تا غدیر از سوی شهرداری اصفهان افتتاح می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» با تبریک عید قربان و عید غدیر خم اظهار کرد: در این روزها به ویژه در عید غدیر پروژه های بزرگی به همت مناطق پانزده گانه، سازمان ها و معاونت های مختلف شهرداری اصفهان بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: طبق جدول برنامه ریزی بیش از ۷۰ پروژه شهری با مجموع اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال در این روزها افتتاح می شود. این مبلغ جدا از پروژه بزرگ سالن اجلاس بین المللی اصفهان است.

شهردار اصفهان تصریح کرد: مجددا ۴۵ دستگاه اتوبوس جدید شهری به ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان افزوده می شود که ۲۰ دستگاه از شرکت اسکانیا و ۲۵ دستگاه از شرکت ایران خودرو دیزل خریداری شده است؛ این کار یک اقدام تکمیلی است که به دنبال خرید و بازسازی برای توسعه و بهبود ناوگان اتوبوسرانی اصفهان انجام شده است.

*افتتاح میدان شهدای هسته ای و ۳ خیابان اصلی  

وی افزود: یکی از پروژه هایی که سال ها مورد درخواست مردم بود، ساخت میدان شهدای هسته ای (پینارت) بود که در این راستا با وجود مشکلات هم میدان و هم سه خیابان اصلی روشن دشت، ارغوانیه و انتهای خیابان سلمان فارسی ساخته شد که ظرف همین روزها افتتاح شده و در خدمت مردم قرار می گیرد.   

نوروزی با بیان اینکه اجرای این پروژه مشکلات بسیار زیادی داشت و بیش از ۲۰ سال بود که مردم خواستار احداث آن بودند، گفت: در این دوره مدیریت شهری این اقدام با همت منطقه ۴ و همکاری مردم اجرایی شد.

*پارکینگ و ادامه خیابان اردیبهشت بهره برداری می شود

وی با اشاره به اینکه در منطقه یک نیز پارکینگ اردیبهشت و خیابان شهید کلاهدوزان که در ادامه خیابان اردیبهشت است افتتاح می شود، اظهار کرد: این دو پروژه در قلب شهر از نظر ترافیکی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه برای آزادسازی این پروژه هم همکاری خوبی از سوی مردم صورت گرفت، از آنها تشکر می کنیم.

شهردار اصفهان افزود: پروژه هایی نیز در زمینه تصفیه پساب و ساخت مخازن ذخیره آب و انتقال آب به فضای سبز در مناطق ۱۵ گانه، افتتاح ایستگاه آتش نشانی و چندین بوستان در منطقه هشت، افتتاح یک خیابان در منطقه ۵، افتتاح بازار گل ارغوان و … پیش بینی شده که برای آرامش و آسایش بیشتر شهروندان در خدمت مردم قرار می گیرد.

وی ادامه داد: البته طرح های دیگری نیز آماده افتتاح است که در همین دوره مدیریت شهری تقدیم مردم خواهد شد.  

کد محتوا ۳۶۳۹۰

برچسب ها