۶ هزار نفر در میادین نفت و گاز «چنگوله» استخدام می‌شوند

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرکت‌های مادر بایستی از نیروهای بومی استفاده شود گفت: در صورت بهره وری میادین نفت و گاز چنگوله ظرفیت استخدام ۶۰۰۰ نفر موجود است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، شامگاه روز گذشته جلسه‌ی مجمع مطالبه گران استان ایلام با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جمعی از مطالبه گران استان ایلام و علی اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مطالبات مردم به نماینده مجلس در قالب پرسش و پاسخ منتقل شد.

استقلال دفتر نفت و گاز غرب، اتصال استان ایلام به شبکه ریلی، نحوه واگذاری اراضی دهلران و نحوه اخذ مالیات بر ارزش افزوده و مالیات و عملکرد سازمان امور مالیاتی، حوزه مدیریت استان، واگذاری‌های بخش‌هایی از منطقه آزاد مهران، مرز چیلات، منازل ۹۹ ساله و تعدادی دیگر از مطالبات از مهم‌ترین مطالبات مطرح شده در این جلسه بود.

علی‌اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در جمع مطالبه گران گفت: بنده هم یک زمانی روحیه مطالبه گری را داشتیم و الان هم در مقام نماینده مردم در مجلس مطالبه گر و در بین مردم پاسخگوی مطالبات هستم.

وی افزود: در زمان خدمت خود برای پست و مقام کسی را به ناحق تایید و تخریب نکرده‌ام و هنوز هم بر آن عهد پایبندم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق استاندار بومی بوده‌ام اما با شناختی که از بهرام‌نیا داشته‌ام با حضور ایشان مخالفتی نداشتم.

وی ادامه داد: در خصوص مناطق آزاد، نحوه اخذ مالیات و برخی مخارج در پتروشیمی به عنوان جشن‌ها و هدایا حق را به مطالبه گران می‌دهم و بایستی همه ی مسوولان پاسخگوی مطالبه گران باشند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت آرای نمایندگان را امضا کرده‌ام؛ با مدرک و شهود و سند می‌گویم که در انتصابات دخالتی نداشته‌ام.

وی افزود: در صورت بهره وری میادین نفت و گاز چنگوله ظرفیت استخدام ۶۰۰۰ نفر موجود است؛معتقدم بر اساس قانون در شرکت‌های مادر بایستی از نیروهای بومی استفاده شود و به جد پیگیر احقاق حقوق ایثارگران هستیم.

در پایان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت حضور در جلسات فصلی با مطالبه گران استان ایلام اعلام آمادگی کرد و از مطالبه گران عدالتخواهی منطقی و مستدل را خواستار شد.

انتهای پیام/


منبع خبر : خبرگزاری فارس