بهره برداری از فاز اول رودپارک تا پایان تیر ماه

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در حاشیه بازدید شهردار مشهد از پروژه رودپارک اظهار کرد: پروژه رودپارک با مساحت حدودا ۴۰ هکتار در دو فاز ۱۸ و ۲۰ هکتاری تعریف شده است. وی افزود: این پارک تقریبا در حدفاصل پل نمایشگاه تا پل شهید ستاری واقع شده است. معاون […]

شهرداران آنلاین/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در حاشیه بازدید شهردار مشهد از پروژه رودپارک اظهار کرد: پروژه رودپارک با مساحت حدودا ۴۰ هکتار در دو فاز ۱۸ و ۲۰ هکتاری تعریف شده است.

وی افزود: این پارک تقریبا در حدفاصل پل نمایشگاه تا پل شهید ستاری واقع شده است.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: در سال های گذشته حدود ۱۰ هکتار از این پروژه به بهره برداری رسیده است و با این عملیات اجرایی که در حال حاضر در حال انجام است، ۳۸ هکتار به مساحت پروژه افزوده خواهد شد.

کاظمی خاطرنشان کرد: پروژه به دو زون A و B تقسیم شده است که زون A 24 هکتار است که با برنامه ریزی های انجام شده حداکثر تا اواخر تیرماه امسال به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: زون B با مساحت ۲۰ هکتار در فاصله زمانی سه تا چهار ماه در اواخر آبان ماه و اوایل آذر در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: فضای این پارک به گونه ای طراحی شده است که به دلیل قرار گرفتن در مسیر سیلاب های سد گلستان، دریاچه هایی تعبیه شده که در طول سال دارای آب باشد. همچنین در داخل پارک مسیر دوچرخه سواری، نشیمن گاه و روشنایی درنظر گرفته شده تا فضایی مفرح در اختیار شهروندان قرار بگیرد.