استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی محل پارک حاشیه ای درخیابانهای پر ترافیک

بابک میدانی قائم مقام شرکت آیریک راه پایه در حاشیه نمایشگاه شهر هوشمند به بلدیه آنلاین گفت: شرکت آیریک راه پایه در عرصه اجرا و مدیریت خدمات شهری و ترافیکی فعالیت دارد. این شرکت دانش بنیان با راه اندازی سامانه شناسایی پارک حاشیه ای به رانندگان کمک میکند فضای مورد نیاز برای پارک خودرو خود را […]

بابک میدانی قائم مقام شرکت آیریک راه پایه در حاشیه نمایشگاه شهر هوشمند به بلدیه آنلاین گفت: شرکت آیریک راه پایه در عرصه اجرا و مدیریت خدمات شهری و ترافیکی فعالیت دارد.

این شرکت دانش بنیان با راه اندازی سامانه شناسایی پارک حاشیه ای به رانندگان کمک میکند فضای مورد نیاز برای پارک خودرو خود را پیدا کنند.

شرکت آیریک راه پایه در حال حاضر کلانشهر تبریز و شهر سراب را تحت پوشش خدمات خود دارد و کارشناسان آن امیدوارند با توسعه فعالیت شرکت به کاهش معضل کمبود پارکینگ در پایتخت و سایر کلانشهرها کمک کنند.

یافتن محل پارک حاشیه ای با استفاده از هوش مصنوعی و نصب اپلیکیشن روی گوشی های تلفن همراه صورت میگیرد و به کاربران امکان میدهد فضای مناسب و خالی حاشیه خیابان برای توقف خودرو را سریعتر پیدا کنند.

قائم مقام شرکت آیریک راه پایه در پایان اظهار امیدواری کرد: با استقبال شهرداریها از خدمات شرکت و  آشنایی شهروندان با امکانات این سامانه هوشمند بتوانند به رفاه حال شهروندان و کاهش اتلاف وقت رانندگان پس از رسیدن به مقاصد شهری کمک کنند.

منبع خبر