خواص اغوا شده، اندیشه دشمنان را گسترش می‌دهند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت:دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد اختلاف، تفرقه، انحراف و شکستن پایه‌های وحدت امت ماست که در این میان نقش خواص مردود و اغوا شده گسترش دادن اندیشه دشمنان است.

حجت‌الاسلام احمد سالک احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به اقدامات معاندین و ضدانقلاب در سناریوسازی علیه انقلاب و کشور گفت: باید به این نکته توجه کنیم که اگر توطئه‌ها، عملکرد و سوابق دشمنانمان را نشناسیم و گرفتار ضعف بصیرتی باشیم تسلیم شایعاتی می شویم که آنها برای ضربه به انقلاب می سازند و بعضاً مومنین ضعیف الایمان هم آنها را منتشر می کنند، که این هم یکی از مشکلات اساسی جامعه ماست که بستر شبکه نفوذ را در داخل و مراکز تصمیم سازی کشور به وجود می آورد.

سالک افزود: به همین جهت اولین اقدام ما باید شناخت فرهنگ نفاق و منافق باشد و باید بدانیم که رعایت این نکته می تواند ما را از گمراهی های بسیاری نجات دهد.

نماینده ادوار مجلس تشریح کرد: دشمن سعی می کند احساسات، عواطف و حتی اندیشه‌های ضعیف را تحت تاثیر قرار دهد؛ اندیشه هایی که فاقد پایه های بنیادین هستند و اگر این اتفاق رخ دهد می توانیم بگوییم دشمن به اهدافش در سایر زمینه‌ها هم رسیده است.

 وی گفت: مقام معظم رهبری در جهت تبیین این مساله در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری گفتند که اغوای مردم از طریق اغوای خواص جامعه صورت می گیرد، این نکته بسیار مهمی است و باید به آن توجه کرد که اگر خواص جامعه تحت تاثیراین القائات قرار بگیرند، جامعه را فریب می دهند و به انحراف می کشانند که باید برای مقابله با این توطئه دقت کافی انجام شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد اختلاف، تفرقه، انحراف و شکستن پایه های وحدت امت ماست و از راه‌های مختلف جهت بی اعتماد کردن مردم به مسئولان نظام استفاده می کنند که در این میان نقش خواص مردود و اغوا شده گسترش دادن اندیشه دشمنان است.

انتهای پیام/


منبع خبر : خبرگزاری فارس